Ankara’da LED Tabela ve Kutu Harf Tabela Konusunda Uzman

mı arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. 22 yılın vermiş olduğu tecrübe ile bugüne kadar binlerce tabela ürettik, belki de az önce önünden geçtiğiniz ve o çok beğendiniz tabelayı biz yaptık. Ankara – Ostim’deki kendimize ait atölyemizde, kendimize ait makineler ve konusunda uzman tasarım, montaj ekibiyle hizmetinizdeyiz.

Piksel Led Tabela

Bir araya getirilmiş RGB yani herbiri 16 milyon renk üreten LEDler ile oluşturulan animasyonlu tabelaya verilen isimdir. İthalatını ve üretimini yaptığımız Pixel Led Tabelalar, mağzanızın farkedilmesini sağlayacak. Uzun ömürlü ve sınırsız animasyon seçeneği ile pixel led tabelaları Ankara’da kendi atölyemizde üretmekteyiz.

Işıklı – Işıksız – Krom Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabelalar şık ve kaliteli görünümleri ile bilinir. Ankara’daki atölyemizde ışıklı kutu harf tabela, ışıksız kutu harf tabela, krom kutu harf tabela, pirinç kutu harf tabela imalatı yapmaktayız. Tasarım aşamasından imalat ve montaj aşamasına kadar tamamı kendi uzman kadromuz tarafından üretilen tabelalar mağaza / dükkanınızın potansiyel müşteriler tarafından farkedilmesini sağlayacak .

Totem Tabela

Totem tabelalar, yerden yükselen ve bir direk üzerine montajı yapılan ışıklı – ışıksız tabelalardır. 1 metre yükseklikten başlayıp dilediğiniz boyuta kadar uzanan totem tabelalar ışıklı totem tabela ya da ışıksız totem tabela olarak Ankara – Ostim’de bulunan atölyemizde üretilmekte, montaj ekibimiz tarafından montajı yapılmaktadır. Ücretsiz keşif için bizi arayın!

Cephe Kaplama

Caddeye yakın bir cepheniz mi var? Kendi reklamınızı tüm binanızın cephesine yaymak ve akılda kalmak mı istiyorsunuz? Rüya Reklam uzman tasarım ve montaj ekibiyle Cephe Giydirme ya da bilinen adıyla Cephe Kaplama için yardımınıza hazır. One way vision kullanarak ya da folyo üzerine baskı yaparak veya vinil baskı teknikleri ile cephenizi renklendiriyor!

Araç Giydirme

Araç giydirme reklam kampanyasını kullanarak, araçlarınızı şirketinizin – mağazanızın – dükkanınızın reklamını yapan gezici reklamlara çevirebilirsiniz. Araç giydirme itina ile yapılması gerekir, düzgün ölçülendirme şarttır. Aksi takdirde hoş olmayan uygulamalar göze batar ve bir değeri olmaz. Uzman kadrosu ile 22 yılın verdiği tecrübeyle araç giydirme konusunda sizlere yardımcı olmak için buradayız!


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

22 yıllık üretim tecrübesine sahibiz, atölyemiz kendimize ait, tüm CNC, lazer kesim, baskı cihazlarımız kendimize ait ve en son teknolojiye sahip. Folyo’dan, Kanvasa, Metalden, Tahtaya kadar tüm zeminlere baskı yapabiliriz en önemlisi tabela konusunda uzmanız.

  • Konusunda uzman personel
  • Yaratıcı fikirlere sahip tasarım ekibi
  • Uzun yıllardır sektörde yetişmiş yetenekli personel
  • En uygun fiyat – En yüksek kalite politikamız

isikli-kutu-harf-tabela

NELERYAPARIZ

Led tabela, piksel led tabela, araç giydirme, cephe kaplama, cephe giydirme, vinil baskı, ışıklı tabela, ışıksız tabela, vinil germe, dijital baskı, folyo baskı ve diğer reklam çeşitleri.


LED Tabela

İsteğe göre pixel led tabela, isteğe göre animasyonlu tek renk led tabela, kayan yazı led tabela, led aydınlatmalı totem tabela, led aydınlatmalı kutu harf tabela

Araç Giydirme

Araç kaplama olarak da bilinen folyo araç giydirme hizmeti sunuyoruz

Cephe Giydirme

Cephe kaplama olarak da bilinen cephe giydirme hizmetini uzman tasarım ve montaj ekibimizle Ankara atölyemizde üreterek gerçekleştiriyoruz.

Kutu Harf Tabela

Işıklı kutu harf tabela, ışıksız kutu harf tabela, krom kutu harf tabela, pirinç kutu harf tabela ya da alüminyum kutu harf tabela, pileksiglas kutu harf tabela gibi farklı çeşitte kutu harf tabela imalatı

Alın Tabelası

Çeşitli boy ve yükseklikte mağzanıza özgü alın tabelaları üretiyoruz

Totem Tabela

Totem tabela konusunda 22 yıllık tecrübe ile hizmet ediyoruz. Dilediğiniz büyüklük ve yükseklikte ışıklı totem tabela ve ışıksız totem tabela imalatı yapıyoruz