Led Tabela Ankara


ANKARALED TABELA


“Led Tabela”

diyince Ankara‘da akla ilk gelen şirket olan Rüya Reklam 22 yıllık tecrübe ile kendi atölyesinde sorunsuz, suya, toza, neme dayanıklı ışıklı tabela ve led tabela imalatı yapmaktadır.


NEDENBİZİ SEÇMELİSİNİZ?


  • 22 yıldır bu işi yapıyoruz
  • Ankara’da gördüğünüz bir çok tabelayı biz yaptık
  • Ürünlerimiz üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir
  • Uzman ekibimiz size her konuda yardımcı olmaya hazırdır
  • Kendi tasarım ekibimiz bulunmaktadır.
BİZİMLE İLETİŞME GEÇİN

Ankara'da ışıklı tabela denince akla Rüya Reklam gelir

Konusunda uzman tasarım ekibimiz, hayal ettiğiniz tabelayı sizden aldığı bilgiler ile sizin için tasarlar, yine konusunda uzman üretim ekibimiz istediğiniz ışıklı tabelayı ya da led tabelayı üretir, montaj ekibimiz randevu alır ve tabelanızın montajını yapar. Size de dikkat çekici, yeni tabelanızla başarılı günlere koşmak kalır.

ANAFAALİYETLERİMİZ

LED TABELA

İstediğiniz boyut ve led sayısı ile dilediğiniz LED TABELA‘yı hazırlıyoruz.
Beyaz, Sarı, Kırmızı, Mavi, Yeşil ya da RGB LED kullanarak dilediğiniz renkte led tabela üretmekteyiz.

IŞIKLI TABELA

Ankara‘da gördüğünüz bir çok ışıklı tabelayı biz ürettik. Sektörde 22 yılın verdiği tecrübe ile hazırladığımız dikkat çekici ışıklı tabelalar ile mağzanız – dükkanınız fark edilecek, etrafınızdaki diğer mağaza ve dükkanlardan bir adım önde olacaksınız.

TOTEM TABELA

Bugüne kadar kimlere totem tabela yapmadık ki? Ankara – Ostim’deki atölyemizde imalatını yaptığımız totem tabelalar; ışıklı totem tabela ve ışıksız totem tabela olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Üretiminden, montajına hadar her safhada faaliyet gösteren şirketimiz sizinle çalışmak için can atıyor.

KUTU HARF ve VİNİL GERME TABELA

Ankara‘nın en büyük kutu harf tabela üreticisi olan Rüya Reklam, ışıklı kutu harf tabela ve ışıksız kutu harf tabela üretimi konusunda siz değerli müşterilerine hizmet veriyor.

Uygun fiyatlı vinil germe tabela üretimide yapmaktayız.


DİĞERHİZMETLERİMİZ


ALIN TABELASI

Alın tabelası mağzanızın ya da dükkanınızın ilk göze çarpan kısmıdır. Dikkat çeken bir alın tabelasına sahip olmak sizi diğer mağaza ve dükkanlardan ayıran en büyük etkendir.

DİJİTAL BASKI

Ankara – Ostim’deki kendimize ait atölyemizde vinil üzerine dijital baskı, folyo üzerine dijital baskı, one way vision, kanvas üzerine dijital baskı, branda üzerine dijital baskı, vb. materyaller üzerine dijital baskı yapıyoruz.

CEPHE KAPLAMA

Yeni ve teknoloji ürünü baskı tekniklerimizle binalarınızın cephelerini kaplıyoruz, one way vision cephe kaplama ya da folyo cephe kaplama işlemlerini isterseniz sizin tasarımlarınızla, isterseniz kendi tasarım ekibimizin hazırlayacağı tasarımlarla yapıyoruz.

ARAÇ GİYDİRME

Araç giydirme ciddiye alınması gereken bir iştir. İster kendi tasarımlarınızı isterseniz konusunda uzman ekibimizin hazırladığı tasarımları araçlarınıza sorunsuzca uygular, en ufak noktalara bile dikkat ederiz. Bizimle araçlarınız Ankara cadde ve sokaklarında fark edilecek.

MAĞAZA TABELASI

Müşterilerinize yerinizi belli eden, potansiyel müşterilerin dikkatini çeken, sizi etrafınızdakilerden farklı olduğunuzu gösterecek eşsiz tasarımlarla hazırladığımız, kutu harf tabeladan, alın tabelasına, ışıklı tabeladan, led tabelaya, her çeşit tabelayı Ankara – Ostim’de bulunan atölyemizde hazırlıyoruz.

ÜCRETSİZ KEŞİF

Uzman ekibimiz, tabela için uygun olan alanları belirler, gerekli ölçüleri alır, istediğiniz etkiyi uyandıracak tabela modelini belirlemenize yardımcı olur. Bütün bu işlemler ücretsizdir.