Kutu Harf Tabela

Kutu  Harf Tabela

Tabela aklınızın alabileceği en küçük esnaftan dev holdinglere kadar kullanılan en etkili ve öncelikli reklam aracıdır. Reklamın ilk keşfinden bu güne kadar bir çok değişim ve gelişim yaşamış bu sektörde bir çok farklı tabela çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan başlıcaları totem tabela, cephe ve çatı tabelası, neon çubuklarla yapılan neon tabela, krom kutu harfler ve ledler le yapılan ışıklı kutu harf tabela seçenekleri reklam tabela sektörünün en güzel örnekleridir.

Pleksi tabelaları her yerde görebilirsiniz. Bu tabelalar görünüm açısından da oldukça şıktır. Firmamızda da çok fazla talep gören tabela çeşitlerinden olan pleksiler, fiyat açısından da uygun olması nedeniyle tercih edilmektedir. Her mekan için özel olarak tasarlanan bu ürünler, döküm levhalardan yapılmaktadır. Pleksi tabelalar her sektörde kullanılabilir olmaları nedeniyle popüler ürünler arasındadır.

Kutu harf tabelalar da pleksi tabelalarda çok fazla tercih edilir ve ikisi bir arada da kullanılabilir. Bu nedenle seçiminiz dayanıklı bir tabeladan yana olacaksa, pleksileri tercih etmeniz uygun olacaktır.

 

Kutu  Harf Tabela

krom kutu harf tabela

krom kutu harf tabela